Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rolki, wrotki » Kaski ochronne » Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki RALLY Spokey

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki RALLY Spokey

Spokey
Produkt niedostępny
Brak informacji o dostępności.
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Wersja do druku
OPIS GWARANCJA / ZWROT

 

KASK ROWEROWY, NA ROLKI DLA DZIECI

model RALLY firmy SPOKEY

Martwisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka? Już nie musisz, dzięki kaskowi firmy Spokey! Wysoka jakość i odpowiedni poziom bezpieczeństwa zostały potwierdzone certyfikatem CE EN 1078.

Zewnętrzna powłoka wykonana z PVC oraz wewnętrzna warstwa EPS zapewniają wysoką ochronę przed urazami. Aby jazda na rowerze czy na rolkach była jeszcze bardziej komfortowa, kask posiada 6 otworów wentylacyjnych wykończonych siateczką. Otwory nie tylko odprowadzają nadmiar ciepła, ale także chronią przed owadami.

Aby lepiej dopasować kask do głowy dziecka, kask posiada system Head Lock - łatwą regulację pozwalającą na prezycyjną regulację obwodu, tak aby kask ciasno leżał na głowie i nie przesuwał się podczas jazdy. Szybkie zapięcie pod szyją dodatkowo zwiększa stabilność kasku. Modne kolory i rzucające się w oczy grafiki zapewniają wysokie walory estetyczne, a co nie mniej ważne - poprawiają widoczność dziecka na drodze.

 

Chroń swoje dziecko z kaskami Spokey!

Opis:

 • waga: 200+/-10g
 • Head Lock - czyli łatwa regulacja
 • ochrona potylicy i czoła dzięki sztywnemu, wysuniętemu daszkowi
 • powłoka zewnętrzna: PVC
 • szybkie zapięcie pod szyją
 • certyfikat: CE EN 1078
 • przeznaczenie:
  • jazda na rowerze
  • łyżworolkach
  • wrotkach
  • deskorolkach
 • 6 otworów wentylacyjnych odprowadzających ciepło i zapewniających ochronę przed owadami
 • modne kolory i rzucające się w oczy grafiki

Uwaga - zakres regulacji kasku:

 • ok. 52-56 cm

BUDOWA KASKÓW SPOKEY - OGÓLNA

WŁAŚCIWE DOPASOWANIE KASKU

Aby prawidłowo dopasować kask do kształtu głowy, należy wyregulować jego obwód za pomocą mechanizmu Head Lock, a także odpowiednio dopasować długość pasków.

1. System Head Lock

System umożliwiający idealne dopasowanie kasku do obwodu głowy. Po założeniu kasku należy delikatnie dokręcić pokrętło do głowy i uregulować obwód tak, aby mimo braku zapiętych pasków pod brodą kask nie zsuwał się z głowy. Kask nie może być zbyt luźny (nie ochroni głowy podczas ewentualnego upadku czy uderzenia) ani też zbyt ciasny (będzie wówczas uciskał głowę, co wiąże się z dyskomfortem czy nawet bólem).

 

2. Ułożenie pasków

We właściwie dobranym kasku podwójne paski wychodzące z jego czaszy powinny łączyć się ze sobą zaraz pod uchem. Nie wolno dopuścić do sytuacji, w której paski łączą się ze sobą kilka centymetrów niżej - kask jest wówczas zbyt luźny i może zsunąć się np. podczas uderzenia czy wstrząsu.

                                  

 

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Kaski Spokey cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Kaski te, jako jedne z nielicznych modeli obecnych na polskim rynku, zostały w całości przebadane przez Instytut Transportu Samochodowego na zgodność z wymaganą normą bezpieczeństwa PN-EN 1078 - dzięki temu kaski uzyskały Certyfikat Oceny Typu WE.

Norma PN-EN 1078 określa wymagania dotyczące skuteczności i ochrony dla kasków oraz ich ergonomii. Każdy kask powinien być oznaczony znakiem CE oraz spełniać wymogi normy EN 1078 w zakresie:

 • konstrukcji łącznie z polem widzenia
 • właściwości amortyzujących
 • właściwości układu mocującego, łącznie z paskiem podbródkowym i urządzeniami mocującymi
 • oznakowania i informacji

EPS

Wewnętrzna warstwa ochronna pochłaniająca energię w momencie uderzenia.

SIATKA OCHRONNA

Siateczka na otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się owadów pod skorupę kasku.

Spokey - firma działająca od 2004 roku o ugruntowanej pozycji na rynku sprzętu sportowego. Wyróżniona podczas XVIII Międzynarodowych Targów Kieleckich - Lato Sport, laureat Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play 2008. W ofercie posiada piłki które otrzymały certyfikat FIFA APPROVED oraz FIFA INSPECTED. Są to modele dopuszczone do międzynarodowych rozgrywek na najwyższym poziomie.  SPOKEY - przy tworzeniu sprzętu współpracuje z najlepszymi doradcami w zakresie projektowania sprzętu, wysoko wykwalifikowanymi instruktorami Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i w Krakowie oraz sportowcami.

Kod: 37675 837131

 

Gwarancja:

 • Towar objęty gwarancją producenta 24 miesiące

Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji.
Wszystkie towary dostępne w Asport-Junior.pl objęte są gwarancją. Gwarancji nie podlegają jednak uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji

Prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Jeśli zakupiony towar jest pełnowartościowy, ale mimo to nie spełnia oczekiwań Klienta, można go bezproblemowo, bez podania przyczyny zwrócić w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zobacz więcje szczegółów Zwrot lub wymiana towaru.