Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Sporty zimowe » Gogle
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Sporty zimowe > Gogle ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Już od najmłodszych lat warto zaszczepić w dziecku pasję do sportu. Latem wybór sportów jest naprawdę ogromny. Natomiast zimą możemy wybrać sporty, które zależą od warunków pogodowych. Jednym z nich jest oczywiście jazda na nartach. Przy nauce warto wyrobić u dziecka nawyk dbania o własne bezpieczeństwo. Właśnie dlatego sklep Asport-Junior pragnie przedstawić Państwu ofertą gogli narciarskich.

Gogle narciarskie dla dzieci chronią oczy przed śniegiem, zarówno tym spadającym z nieba, jak i tym wylatującym spod nart. Chronią również przed chłodnym wiatrem oraz ostrym słońcem, które w górach nie tylko mocno świeci, ale i odbija się od jasnego śniegu.

Większość gogli dziecięcych dostępnych w naszym sklepie jest kompatybilna z kaskami narciarskimi dla dzieci. Tak aby maluchy były na stoku jak najbezpieczniejsze. Regulowany pasek pomaga dopasować gogle do kształtu głowy oraz sprawia, że podczas jazdy zostają one na swoim miejscu. Większość gogli na narty posiada specjalną powłokę Anti-Fog, która chroni szła przed zaparowaniem. Dodatkowy filtr UV blokuje promieniowanie słoneczne.

Dla jeszcze lepszego dopasowania do drobnych dziecięcych twarzy przy produkcji gogli dla dzieci wykorzystuje się niezwykle miękkie i wytrzymałe materiały, tak aby każde dziecko mogło poczuć się na stoku niezwykle komfortowo. Gogle narciarskie dla dzieci to sprzęt produkowany przez profesjonalistów, dla małych profesjonalistów. Firmy takie jak Salice czy Mivida gwarantują wysoką jakość produktów.