Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Sporty zimowe » Czapki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Aby zimowe zabawy na śniegu mogły w ogóle dojść do skutku, dzieci powinny być odpowiednio zabezpieczone, przed mrozem i śniegiem. Najwięcej ciepła ucieka przez głowę, dlatego czapka jest dla dziecka najważniejszą częścią ubioru. Warto zaopatrzyć się w ciepłą czapkę dla dziecka, bo będzie towarzyszyć mu we wszelakich zimowych przygodach.

W naszym sklepie znajdą Państwo czapki zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Szeroka gama kolorystyczna pozwala znaleźć czapkę pasującą do ubranek dziecka. Dzieci w naszych czapkach wyglądają naprawdę uroczo. Czapki zimowe są nie tylko bardzo twarzowe, ale przede wszystkim ciepłe, aby dziecko wróciło zdrowe z każdej zimowej przygody. Bez względu na to czy idzie do szkoły, przedszkola, czy też lepi bałwana, zjeżdża na sankach, lub rzuca się śnieżkami. Nasze czapki będą odpowiednie na każdą sytuację.

Czapki dla dzieci zostały wykonane z wysokiej jakości wełny połączonej z wytrzymałym akrylem, tak aby czapka była ciepła i trwała. Niektóre modele czapek posiadają specjalną polarową podszewkę, która przydaje się podczas większych mrozów.

Jak przekonać do czapki małą modnisię? Z naszymi czapkami to nie problem! Wiele odcieni różu, kwiatowe motywy i motylki z pewnością znajdą swoje wielbicielki. Modelu Houston nie powstydziły by się nawet mamy.