Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rowery » Rowery biegowe
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Rowerki biegowe stanowią dla Twojego dziecka doskonałe przygotowanie do jazdy na klasycznym rowerku dziecięcym. Nasz asortyment tych produktów pozwoli każdemu maluchowi doskonale rozwinąć koordynację ruchową i zdolność utrzymywania równowagi. Brak pedałów powoduje, że dziecko porusza się na rowerku jedynie dzięki sile własnych nóg. Rowerek biegowy pozwala na przyzwyczajenie dziecka do aktywnego spędzania czasu już od pierwszych lat życia. Stanowi on doskonałe połączenie zabawy z jednoczesnym uprawianiem sportu.

Nasze rowerki bez pedałów wykonane są według różnych technologii. Posiadamy rowerki drewniane, metalowe oraz kompozytowe. Rowerki drewniane są bardzo lekkie i odporne na zniszczenia. Ozdobione są także ciekawymi nadrukami, które z pewnością zachęcą dziecko do spróbowania swoich sił w jeździe. Metalowe wersje rowerków biegowych stworzono dla nieco starszych dzieciaków. Ze względu na to, że produkty te są sporo cięższe, korzystać z nich mogą jedynie dzieciaki w wieku powyżej piątego roku życia. Najlżejsze są natomiast rowerki kompozytowe. Taki rowerek biegowy dziecko może bez problemu przenosić samodzielnie. Rowerki kompozytowe są wysoce odporne na wilgoć, dlatego można ich używać w każdych warunkach atmosferycznych.

Rowerki biegowe są bardzo wygodne i proste w obsłudze, dzięki czemu nie powodują u dziecka żadnych obrażeń. Piankowe koła różnej wielkości pozwolą natomiast dopasować rowerek do wagi każdego dziecka. Rowerek bez pedałów to produkt na zdecydowanie więcej niż jeden sezon. Możliwość regulacji siodełka sprawia, że rowerek bardzo łatwo dostosowuje się do zmieniającego się wzrostu naszej pociechy. Wszystkie nasze rowerki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Wśród nich z pewnością znajdzie się taki, który przypadnie do gustu Twojemu dziecku!