Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rowery » Plecaki rowerowe
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Rowery > Plecaki rowerowe ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Plecaki rowerowe przydadzą się naszemu dziecku podczas każdej wycieczki rowerowej. Są to produkty na tyle uniwersalne, że z łatwością zastąpią one również typowe plecaki szkolne lub miejskie. W sklepie Asport-Junior można nabyć plecaki rowerowe o różnych pojemnościach. Charakteryzują się one bardzo dobrym systemem nośnym oraz odpowiednim wyprofilowaniem. Dzięki temu zapewniają naszemu dziecku wygodę użytkowania i należycie chronią jego kręgosłup. Plecaki rowerowe posiadają również rozbudowane pasy piersiowy i biodrowy, które znacznie odciążają mięśnie pleców podczas noszenia plecaka. Uchwyt do noszenia w dłoni, powoduje, że dziecko może bardzo szybko przełożyć plecak w inne miejsce.

Charakterystyczną cechą plecaków rowerowych jest również system wentylacyjny. Pozwala on na swobodny przepływ powietrza pomiędzy plecami dziecka a powierzchnią plecaka. To właśnie on sprawia, że plecy dziecka pozostają suche podczas nawet najdłuższej wycieczki rowerowej. Dziecięce plecaki rowerowe posiadają jedną komorę główną oraz szereg dodatkowych kieszonek bocznych. Liczne kieszonki z siateczki umożliwiają przechowywanie drobiazgów, które nasze dziecko chce mieć zawsze pod ręką jak np. Czapka czy okulary przeciwsłoneczne. Wygodny system zapinania plecaka na suwak, sprawia, że z łatwością poradzi sobie z nim każde dziecko. Większość plecaków przystosowana jest do zamontowania systemu H2O. Niektóre plecaki rowerowe posiadają także specjalny uchwyt na kask rowerowy oraz pokrowiec przeciwdeszczowy.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z solidnych i trwałych materiałów. Oznacza to, że są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i przetarcia. Z pewnością sprawdzą się zatem jako produkt na wiele sezonów. Aby nasze dziecko było doskonale widoczne na ulicy, plecaki wyposażono w specjalny zestaw odblasków. Dzięki temu nasza pociecha jest widoczna już z dużej odległości, co znacznie zmniejsza ryzyko potencjalnego wypadku.