Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rowery » Ochraniacze
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Rowery > Ochraniacze ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Ochraniacze stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego małego miłośnika takich sportów jak rowery, rolki lub jazda na hulajnogach. Ich celem jest zabezpieczenia najbardziej wrażliwych na uszkodzenia fragmentów ciała. Podczas uprawiania wyżej wymienionych aktywności dzieci najczęściej doznają urazów kolana i łokci oraz otarć nadgarstków. Nasze ochraniacze pozwolą im uniknąć tych bardzo bolesnych niekiedy dolegliwości.

Ochraniacze dostępne w sklepie Asport-Junior w większości sprzedawane są w kompletach. Istnieje również możliwość osobnego zakupu ochraniaczy na poszczególne części ciała. Większość ochraniaczy przyczepiana jest do ciała za pomocą elastycznych pasków z rzepami. System ten jest bardzo szybki w użyciu i bez problemu poradzi sobie z nim nawet najmłodsze dziecko. Rzepy i paski zostały zaprojektowane tak, aby nie podrażniać skóry dziecka nawet podczas długotrwałego użytkowania. Ochraniacze mocno trzymają się kończyn i nie spadają nawet w trakcie intensywnego ruchu.

Część ochraniaczy, odpowiedzialna za zabezpieczenie określonej partii ciała, wykonana jest z bardzo odpornego na zniszczenia tworzywa. Zachowuje ono swoją trwałość nawet w przypadku silnego uderzenia o twarde podłoże i amortyzuje wstrząsy. Ciało naszego dziecka jest więc należycie chronione przed potencjalnymi urazami. Wszystkie ochraniacze dla dzieci dostępne są w kilku rozmiarach. Bez problemu można więc dopasować je do ciała naszego dziecka. Aby zachęcić malucha do zakładania ochraniaczy, nasze produkty zostały ozdobione ciekawymi motywami kolorystycznymi, które z pewnością spodobają się każdemu chłopczykowi, jak i małej miłośniczce skatingu.