Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rolki, wrotki » Świecące rolki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Rolki, wrotki > Świecące rolki ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Jak zachęcić dziecko do aktywnego trybu życia? Odpowiedź jest bardzo prosta! Wystarczy, że zakupimy dla niego >rolki posiadające świecące kółka. Posiadając taki sprzęt na pewno wyróżni się wśród innych dzieci.

Przednie kółko w tych rolkach posiada specjalne diody, które świecą się podczas jazdy. Oprócz ciekawych wrażeń estetycznych, świecące rolki znacznie podnoszą również bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. Światło emitowane przez diody pozwala dostrzec użytkownika rolek już z odległości kilkunastu metrów. Wszystkie oferowane przez nas modele świecących rolek posiadają możliwość regulacji. Oznacza to, że rolki te są produktem na więcej niż jeden sezon. Ich długość rośnie bowiem wraz ze stopą dziecka. Kiedy nadchodzi zima, płozę rolkową możemy zamienić na hokejową lub figurową płozę łyżwiarską. Zupełnie tak samo jak w rolkach 2w1. Produktu tego nasze dziecko będzie więc mogło używać o każdej porze roku!

Dzięki wstawkom z siateczki but jest natomiast doskonale wentylowany. Aby rolki dobrze trzymały się nóg dziecka, zastosowano w nich trzy mechanizmy umożliwiające idealne dopasowanie: sznurówki, klamry oraz rzepy. Skorupę zewnętrzną buta stanowi natomiast kompozycja tworzyw sztucznych, które są wysoce odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Nasze rolki posiadają kauczukowe kółka w różnych rozmiarach oraz o zróżnicowanej szybkości łożysk. Są zatem idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych w jeździe dzieci.