Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rolki, wrotki » Regulowane
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
KOLOR
ROZMIAR
OPCJE
Jak wiadomo, stopy każdego dziecka rosną bardzo szybko. Często okazuje się więc, że buty dla dzieci które kupiliśmy w poprzednim sezonie, w chwili obecnej są już na nich za małe. Podobnie jest w przypadku rolek. Każdy rodzic chciałby, aby była to inwestycja na dłużej niż jeden rok. Dlatego też w naszej ofercie pojawił się szeroki zakres rolek regulowanych.

Regulacja możliwa jest w zakresie trzech rozmiarów. Z pewnością więc takie rolki będą służyły dziecku dłużej niż tylko jedną wiosnę czy lato. Aby właściwie wyregulować rolki należy użyć odpowiedniego przycisku lub pokrętła. System ten jest bardzo prosty w użyciu, dlatego nawet dziecko nie powinno mieć problemów z samodzielnym ustawieniem rolek.

Wszystkie oferowane przez nas rolki regulowane posiadają bardzo wygodną podeszwę oraz miękką wyściółkę po wewnętrznej stronie. Nie podrażnia ona wrażliwej skóry dziecka i zapewnia należyte odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Niektóre modele rolek dają również możliwość całkowitego wyjęcia buta. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia konserwację rolek. Aby zagwarantować najlepszy poziom bezpieczeństwa małym wielbicielom rolkowych szaleństw, zadbaliśmy o to, aby wszystkie nasze produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zewnętrzna skorupa powstała wskutek połączenia materiałów sztucznych, które są szczególnie odporne na pęknięcia. Dodatkową stabilizację zapewniają dziecku sznurówki, rzepy oraz pasek z klamrą, dzięki którym rolki mocno trzymają się stopy.

Zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko posiada inny poziom umiejętności w jeździe. W naszej ofercie znajdują się zatem rolki zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych w jeździe dzieciaków. Regulowane rolki mają różne wielkości kółek oraz kilka rozmiarów łożysk. Dzięki temu z pewnością wybierzesz coś, co będzie w pełni adekwatne do potrzeb twojej pociechy!