Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Deskorolki » Kółka i akcesoria
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Deskorolki > Kółka i akcesoria ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Jeśli chcemy, aby deskorolki służyły naszemu dziecku przez kilka sezonów, niezbędna jest okresowa wymiana niektórych elementów na nowe. Nie musisz jednak spędzać wielu godzin na poszukiwaniu interesujących Cię akcesoriów. Teraz wszystkie niezbędne gadżety znajdziesz w sklepie Asport-Junior.

Polecamy Ci kółka do deskorolek w różnych rozmiarach i kolorach oraz o różnych twardościach. Te części deskorolek zużywają się bowiem najszybciej. Nowe kółka zapewnią Twojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy. Wszystkie kółka sprzedawane w naszym sklepie są sprzedawane w kompletach. Ponadto, znajdziesz u nas również łożyska o różnych wielkościach. Każde łożysko wykonano z dużą precyzją, a zastosowane technologie sprawiają, że jest ono mocne i wytrzymałe. Oferujemy Ci łożyska idealne zarówno do początkującej, jak i zaawansowanej jazdy.

Niezwykle przydatne okazują się także gumki do trucków. Elementy te także znajdziesz w naszej ofercie. Posiadają one różne stopnie twardości, dlatego bez problemu dopasujesz je do potrzeb Twojego dziecka. Dodatkowo, oferujemy Ci również grip do deskorolki, który przemieni sprzęt Twojej pociechy w zupełnie nowy produkt.

Wszystkie polecane przez nas akcesoria z pewnością ułatwią każdemu maluchowi użytkowanie deskorolki i sprawią, że będzie on mógł cieszyć się jej zaletami przez długi czas!