Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Deskorolki » Klasyczne
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
KOLOR
OPCJE
Deskorolki klasyczne to idealny sprzęt dla dzieci, które dopiero uczą się jeździć lub opanowały już podstawy jazdy i używają deskorolki wyłącznie do jazdy rekreacyjnej. W naszej ofercie deskorolek znajdują się produkty w różnych rozmiarach, dlatego coś dla siebie znajdą tutaj także najmłodsze dzieci. Z myślą o nich przygotowaliśmy deskorolki dla początkujących o mniejszym rozmiarze i wolniejszych łożyskach. Takie elementy zapewnią im swobodę użytkowania, a nam odejmą zmartwień o bezpieczeństwo naszej pociechy. Deskorolki klasyczne wykonane są z drzewa klonowego, które zapewnia wysoką wytrzymałość tych produktów.

W kategorii deskorolek klasycznych znajdują się również deskorolki slalomowe. Ich przeznaczeniem jest jazda po mieście, gdzie co chwilę napotykamy się na różnego rodzaju przeszkody. Deskorolki te są bardzo lekkie, dlatego ich przenoszenie nie stanowi dla dziecka problemu. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia natomiast doskonałą stabilność podczas jazdy.

Zupełnie innowacyjnym produktem w naszej ofercie są deskorolki trzykołowe. Nasze dziecko może poruszać się na nich praktycznie w każdym miejscu. Trzykołowa deskorolka waży niewiele i posiada takie wymiary, które umożliwiają jej łatwe przenoszenie w plecakach dla dzieci. Taką deskorolkę dziecko może więc zabrać ze sobą wszędzie.

Nasze deskorolki wyróżnia również ciekawa grafika i niepowtarzalny wygląd. Wszystkie produkty dobraliśmy w taki sposób, aby zaciekawiły one zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Dzięki naszym deskorolkom Twoje dziecko na pewno wyróżni się na tle pozostałych miłośników tego sportu.