Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Deskorolki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Deskorolki ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko częściej przebywało na świeżym powietrzu, koniecznie zaopatrz je w deskorolkę. Gwarantujemy, że sprawisz mu tym ogromną radość! W ofercie sklepu Asport-Junior pojawiły się deskorolki przeznaczone już dla najmłodszych miłośników tej dyscypliny sportu. Posiadają one mniejszy rozmiar decku oraz wolniejsze kółka. Są zatem idealne do nauki jazdy.

Dla nieco starszych dzieci, które nie mają już problemów z własną koordynacją ruchową, polecamy natomiast deskorolki określane mianem klasycznych. Drewniane wykonanie uzupełnione dodatkami z innych materiałów czyni te deskorolki dla dzieci o wiele bardziej wytrzymalszymi i odporniejszymi na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki odpowiedniej szybkości łożysk, są one idealne zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych w jeździe dzieci.

W naszym sklepie możesz zakupić także różne deskorolki specjalistyczne. Należą do nich deskorolki slalomowe oraz deskorolki waveboardy. Deskorolki slalomowe są doskonałym sprzętem do użytku miejskiego. Ułatwiają one poruszanie się po nierównych chodnikach i drogach z przeszkodami. Waveboardy natomiast polecane są dzieciakom, które chcą spróbować czegoś więcej niż jazda na tradycyjnej deskorolce. Poruszanie się na tym sprzęcie przypomina bowiem pływanie na desce surfingowej lub jazdę na snowboardzie. Deskorolka ta podzielona jest na dwie części, z czego każda jest w stanie poruszać się w innym kierunku. Waveboardy są idealne dla dzieciaków, które na tradycyjnej deskorolce jeżdżą doskonale.

Wszystkie oferowane przez nas deskorolki posiadają ciekawą grafikę, która z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku. W naszej ofercie można znaleźć również przydatne akcesoria i części zamienne. Wśród nich znajdują się głównie kółka do deskorolek, łożyska, gumki do trucków oraz wiele innych przydatnych elementów, które sprawią, że użytkowanie deskorolki stanie się jeszcze łatwiejsze.