Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rowery » Lampki rowerowe
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Rowery > Lampki rowerowe ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Oświetlenie w rowerze jest kluczowe dla zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa na drodze. Dzięki niemu, nasze dziecko doskonale widzi przestrzeń przed sobą i równocześnie ono samo jest doskonale widoczne dla innych uczestników ruchu drogowego. W ofercie sklepu Asport-Junior znajdują się klasyczne rowerowe lampki diodowe. Posiadają one różne kształty i występują w kilku wielkościach. Łatwy system montażu ułatwia ich szybkie połączenie z rowerem. Trzy diody pozwalają na wytworzenie bardzo mocnego światła.

Oferujemy również silikonowe lampki rowerowe. Są one wysoce odporne na wstrząsy i działanie wody. Można je zamontować praktycznie w każdej części roweru i używać bez względu na warunki atmosferyczne. Lampki silikonowe zapewniają dwa rodzaje światła: stałe oraz pulsacyjne.

W naszym sklepie można także zakupić rowerowe aluminiowe lampki przednie oraz tylne. Doskonale oświetlają one drogę rowerzyście. Są lekkie, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe. Nie sprawiają również problemów z montażem.

Część oferowanych przez nas lampek do roweru posiada uniwersalne zastosowanie. Można je zamontować w rowerze, jak i w innych pojazdach. Doskonale pasują np. do dziecięcej hulajnogi. Bez problemu przymocujemy je również do kijków nordic walking. Każdą lampkę możesz dobrać pod kątem własnych upodobań kolorystycznych. Większość produktów występuje bowiem w wielu różnych barwach. Lampki rowerowe można zakupić pojedynczo lub w zestawach. Większość produktów posiada baterie, dlatego lampka do roweru jest gotowa do użycia już od momentu zakupu.