Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rowery » Zapięcia rowerowe
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
W czasach kiedy kradzieże rowerów są coraz bardziej powszechne, warto zadbać o prawidłową ochronę swojego sprzętu. Jednym ze skuteczniejszych sposobów jest użycie specjalnych zabezpieczeń rowerowych. Obecnie akcesoria tego typu dostępne są również w sklepie Asport-Junior.

Wszystkie oferowane przez nas zapięcia rowerowe są odpowiednie zarówno dla rowerków dla dzieci, jak i modeli przeznaczonych dla dorosłych. Wykonano je z połączenia tworzyw sztucznych, gumy oraz stali. Posiadają elastyczną i łatwo zwijającą się linkę. Winylowa powłoka zabezpiecza natomiast linkę przed jej zarysowaniem. Tradycyjne zapięcia działają na kluczyk lub szyfr. Blokada zintegrowana jest z obudową i posiada funkcję resetowania. W przypadku zapięć działających na szyfr, zastosowano czterocyfrową kombinację mechanizmu blokującego, który jest bardzo wygodny w użyciu. Modele blokowane za pomocą kluczyka posiadają w zestawie kilka dodatkowych kluczy w razie przypadkowego zagubienia któregokolwiek z nich. Tradycyjne zapięcia mają różne długości linki oraz stopnie jej grubości.

W naszej ofercie znajdują się także zapięcia rowerowe typu U-Lock. Są to typowe zapięcia zatrzaskowe wykonane na zasadzie połączenia stali i tworzywa sztucznego. Do zapięć tych dołączono także dwa zapasowe kluczyki. Wszystkie nasze zapięcia rowerowe charakteryzują się bardzo dużą skutecznością i są praktycznie niezniszczalne. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych, które pozwolą dobrać barwę tych akcesoriów pod kątem naszych upodobań.