Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rowery » Rękawiczki rowerowe
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Jeśli chcecie Państwo ułatwić wszystkim dzieciom użytkowanie własnych rowerów to, w ofercie sklepu Asport-Junior pojawiła się bardzo bogata kolekcja rękawiczek rowerowych. Rękawiczki na rower ochraniają delikatną skórę dłoni dziecka przed odciskami i obtarciami.

Wszystkie rękawiczki rowerowe dla dzieci nie posiadają palców, dlatego dziecko może swobodnie manewrować dłonią bez potrzeby ich zdejmowania za każdym razem. Od wewnętrznej strony dłoni, w rękawiczkach umieszczone są mięciutkie poduszeczki żelowe. To właśnie one zapewniają maksymalny komfort i amortyzację podczas jazdy. Dziecięce rękawiczki rowerowe są bardzo łatwe w zakładaniu. Elastyczny materiał sprawia, że każde dziecko samodzielnie sobie z nimi poradzi. Zdejmowanie rękawiczek ułatwione jest dodatkowo przez specjalny uchwyt.

Nasze rękawiczki mogą być używane przez dziecko niezależnie od pogody. Zapewniają one bowiem bardzo dobrą chwytliwość bez względu na warunki atmosferyczne. Rękawiczki nie tracą swoich właściwości nawet przy intensywnym deszczu. Jeżeli potrzebujemy rękawiczek z dodatkowymi elementami zabezpieczającymi, możemy zdecydować się na modele wyposażone w pasek z rzepem. System ten zapewnia mocne przyleganie rękawiczki do dłoni i sprawia, że nie zmienia ona swojego położenia nawet podczas intensywnych ruchów ręką.

Dobrze wiemy, że niektóre dzieci ciężko będzie przekonać do zakładania rękawiczek. Z tego względu większość naszych modeli wyposażona jest w ciekawe elementy graficzne. Wśród nich dominują oczywiście motywy bajkowe. Dla naszego dziecka możemy wybrać rękawiczki z wizerunkami ulubionych postaci z bajek. Z takich rękawiczek z pewnością zadowolony będzie każdy maluch.