Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Sporty zimowe » Łyżwy » Łyżwy + Rolki (2 w 1)
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Sporty zimowe > Łyżwy > Łyżwy + Rolki (2 w 1) ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Dla każdego rodzica zakup nowego sprzętu do zabawy, czy też sportu to kolejny wydatek. Wychodząc Państwu naprzeciw wszystkim tym problemom sklep Asport-Junior przedstawia szeroką ofertę łyżew 2w1! W zestawie razem z łyżwami otrzymują Państwo dodatkowe płozy z kółkami, tak aby po sezonie zimowym bez problemu zamienić ukochane łyżwy dla dzieci w rolki.

Sama wymiana jest dziecinnie prosta i każdy rodzic bez problemu powinien dać sobie z nią radę. Wystarczy wykręcić 2 śruby wyjąć płozę i włożyć płozę z kółkami. Całość nie powinna trwać dłużej niż pięć minut. Oczywiście wszystkie łyżwy i rolki 2w1 mają dodatkowo możliwość regulacji rozmiaru, aż o 4 numery. Dzięki temu sprzęt kupiony raz będzie służył naszemu dziecku nie tylko zimą, ale i latem i nie tylko przez sezon, ale przez długie lata!

Do wyboru mają Państwo ogromny wybór łyżew i rolek w jednym w rozmiarach odpowiednich zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Płozy hokejowe, czy też figurowe, a przede wszystkim wysokiej jakości rolki z aluminiowymi płozami i szybkimi łożyskami ABEC 7. To wszystko i wiele innych modeli czeka na Państwa na naszej stronie.