Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Sporty zimowe » Sanki, saneczki, ślizgi » Ślizgi, zjazdy
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Sporty zimowe > Sanki, saneczki, ślizgi > Ślizgi, zjazdy ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Z górki na pazurki! To chyba ulubione zimowe powiedzenie wszystkich dzieci, zarówno tych małych, jak i dużych. Jazda na sankach to doskonałe zimowe zajęcie. Jednak czasami do górki jest dość daleko, albo też sanki dla dziecka są zbyt ciężkie dla naszego dziecka. Warto wtedy zaopatrzyć się w lekkie i praktyczne jabłuszko do zjeżdżania.

Ogromny wybór wzorów i kolorów sprawi, że każde dziecko znajdzie swój wymarzony dupolot. Już za niewielkie pieniądze możesz dostarczyć swojemu dziecku ogromną dawkę emocji i dobrej zabawy. Niech maluchy korzystają z uroków zimy i rozwijają swoje zdolności motoryczne.

Ślizgi czyli inaczej mówiąc "jabłuszka do zjeżdżania" są bardzo praktyczne i lekkie, a można na nich zjeżdżać już na małych górkach. Wszystkie dupoloty zostały wykonane z odpornych i elastycznych materiałów, tak aby zapewnić dzieciom jak najwięcej bezpiecznej zabawy. Intensywne kolory nie tylko spodobają się maluchom, ale także sprawią, że będą one bardziej widoczne dla rodziców.

W naszej ofercie oprócz klasycznych ślizgów znajdą Państwo większe modele odpowiednie zarówno dla małych, jak i dużych miłośników zjazdów. Duża średnica ślizgu sprawia, że można sobie zaszaleć podczas jazdy.