Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Sporty zimowe » Sanki, saneczki, ślizgi » Sanki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Sporty zimowe > Sanki, saneczki, ślizgi > Sanki ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Niemalże każde dziecko (niezależnie od tego, czy to chłopiec, czy dziewczynka) marzy o zimowej przygodzie na sankach. Ledwo spadnie śnieg, a maluchy już mają upatrzoną górkę w okolicy. Pracownicy sklepu Asport-Junior mają dokładnie tak samo, dlatego z radością, przygotowali dla Państwa bogatą ofertę sanek dla dzieci.

Kupując sanki w naszym sklepie wiesz, że nie musisz iść na kompromis między bezpieczeństwem a białym szaleństwem. Wszystkie sanki to produkty odporne na mróz i minusowe temperatury. Dodatkowo sanki posiadają stalowe płozy które zapewniają odpowiedni ślizg oraz antypoślizgowe siedzenie, które pomoże dziecku utrzymać się na sankach.

Większość naszych plastikowych sanek posiada sznurek zamontowany w przedniej części sanek, który znacznie ułatwia wciąganie ich na górkę, a także przydaje się podczas zjazdów, kiedy to pozwala mieć kontrolę nad zjazdem. Niektóre modele sanek posiadają praktyczne hamulce ręczne, które sprawiają, że dzieci będą bezpieczniejsze. Za sprawą sanek z kierownicą maluchy będą miały jeszcze lepszą kontrolę nad torem jazdy.

Asport-Junior przygotował także ofertę dla maluszków, czyli małe saneczki wyposażone w praktyczny fotelik, do zapięcia dziecka, oraz składaną rączkę, która ułatwi prowadzenie saneczek przez dorosłych. Gdy maluch będzie większy fotelik można spokojnie odczepić, a sanki posłużą mu jeszcze przez klika lat.