Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Inne sporty » Badminton » Rakietki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Inne sporty > Badminton > Rakietki ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Rakiety do badmintona dostępne w Asport-Junior przystosowane są do użytkowników w każdym wieku. Spokojnie poradzą sobie z nimi nawet najmłodsze dzieci. Dzięki aluminiowej konstrukcji waga rakiet do badmintona została bardzo mocno zredukowana. Lekka rakieta nie obciąża mięśni ręki i jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Dziecko może ją również samodzielnie przenieść w inne miejsce lub zabrać ze sobą na wakacje. Aluminium zapewnia także bardzo dobrą wytrzymałość i gwarantuje odporność rakiety na uszkodzenia.

Na bezpieczeństwo użytkowania wpływa również ergonomiczna rączka rakiety. Zapewnia ona dziecku mocne i stabilne trzymanie. Wszystkie rakiety w naszym sklepie posiadają różne rozmiary. Oznacza to, że znajdziesz u nas sprzęt odpowiedni dla całej rodziny. Rakiety do badmintona, które oferujemy, charakteryzują się bardzo mocnym naciągiem. Z pewnością wytrzyma on nawet najbardziej intensywne mecze. Nasze paletki do badmintona dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Twoje dziecko może więc wybrać rakietę w ulubionej przez siebie barwie. Jeśli potrzebujesz większej ilości sprzętu, polecamy Ci zestawy rakiet do badmintona. Najczęściej zawierają one od dwóch do czterech rakiet oraz lotki. Bardziej rozbudowane komplety wyposażone zostały również w siatkę oraz kilka dodatkowych akcesoriów wspomagających grę.

Transport rakiety oraz jej przechowywanie ułatwia również pokrowiec. Większość naszych rakiet sprzedawana jest właśnie w połączeniu z pokrowcem. Pokrowiec możesz także zakupić osobno. Szeroki zakres cenowy proponowanych przez nas rakiet pozwoli znaleźć Ci produkt idealny na Twoją kieszeń.