Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Inne sporty » Tenis stołowy » Piłeczki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Choć wydawałoby się, że wybór piłeczki do tenisa stołowego jest bardzo prosty, w rzeczywistości to właśnie od niej zależy jakość naszej gry. W Asport-Junior znajdziesz piłeczki pingpongowe w różnych rozmiarach. Proponujemy Ci piłeczki o wielkości 40 mm. Są to piłki standardowe, znakomite do nauki i gry rekreacyjnej.

Zakupisz u nas piłeczki do ping-ponga w dwóch kolorach: białym i pomarańczowym. Pomarańczowe piłeczki są bardzo dobrze widoczne w dzień. Zazwyczaj wykonane są również z twardszego plastiku i przez to wydają się cięższe podczas gry. Łatwo nimi atakować, ale trudniej je obronić. Piłki białe sprawdzają się w grze równie dobrze jak piłeczki pomarańczowe. Jednak w przeciwieństwie do nich, piłki białe są idealne do nauki obrony.

Wszystkie oferowane przez nas piłeczki do tenisa stołowego możesz zakupić w zestawach. Klasyczny komplet zawiera od trzech do sześciu sztuk piłek. Posiadamy produkty różnych firm w bardzo szerokim zakresie cenowym. Jeżeli potrzebujesz od razu większej ilości piłeczek do tenisa stołowego, z pewnością zainteresuje Cię zestaw stu dwudziestu piłek marki Adidas. Piłeczki te używane są podczas profesjonalnych rozgrywek. Charakteryzują się również wysoką trwałością.