Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Plecaki, torby » Akcesoria
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Jeśli zależy Ci na tym, aby bagaż lub plecak rowerowy dla dzieci był całkowicie bezpieczny to nie wątpliwie ta kategoria w naszym sklepie jest właśnie dla Ciebie. Odnajdziesz tutaj różnego rodzaju kłódki bagażowe, siatki i pokrowce. Wszystkie te produkty znacząco zmniejszą ryzyko kradzieży bagażu lub przedmiotów znajdujących się w środku.

Kłódki bagażowe z naszej oferty dostępne są zarówno w wersji elektronicznej jak i mechanicznej. Jedna i druga ma swoje zalety, ale to ty będziesz musiał zdecydować, która z nich będzie bardziej odpowiednia dla Ciebie. Siatki zostały wytworzone z metalowego polikarbonu, którego używa się również do produkcji laminatów do szyb kuloodpornych. Siatki bez problemu dopasowują się do różnego rodzaju bagażu dzięki czemu nie musisz martwić się, że będą zbyt małe.

Nasze pokrowce na bagaż pozwolą uchronić cenne przedmioty Twojego dziecka przed deszczem czy zabrudzeniami. Posiadają one zarówno okienko na informacje kontaktowe jak i wygodne rączki, dzięki któremu przeniesienie bagażu przez Twoje dziecko nie sprawia mu większych problemów.