Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Inne sporty » Sporty walki » Kimona
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Kimono jest obowiązkowym strojem podczas każdego treningu związanego ze sportami walki. Stroje przeznaczone do judo czy karate różnią się między sobą. W Asport-Junior znajdziesz jednak kimona odpowiednie do każdej z tych aktywności.

Nasze kimona wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Są one bardzo delikatne dla skóry, nie podrażniają jej i nie powodują reakcji alergicznych. Zapewniają zatem Twojemu dziecku całkowite bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Krój każdego z kimon został zaprojektowany tak, aby zagwarantować użytkownikowi maksymalną swobodę ruchów. Podczas treningu nic nie może bowiem ograniczać możliwości Twojego dziecka. Dzięki technologiom takim jak Resistance +20% kimona są odporne na rozciąganie. Odpowiedni splot i szwy na plecach zwiększają natomiast wytrzymałość tych produktów.

Nasze kimona spełniają standardy ubioru obowiązującego w trakcie oficjalnych zawodów. Do kimon dla osób początkujących dołączony jest również biały pas. Jeżeli jednak stopień zaawansowania Twojej pociechy w danej sztuce walki jest o wiele wyższy, w naszym sklepie zakupić możesz również pas w określonym kolorze. Proponujemy Ci produkty znanych i renomowanych producentów, takich jak np. Adidas. Twoje dziecko z pewnością będzie zadowolone z kimon zakupionych w Asport-Junior.