Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Pokój dziecka » Pokój » Pudełka kartonowe
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Pokój dziecka > Pokój > Pudełka kartonowe ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Nasze dzieci zazwyczaj posiadają bardzo dużo zabawek. Niektórymi bawią się częściej, inne natomiast nie cieszą się uznaniem naszych pociech zbyt długo. Niemniej jednak często mamy problem z nauczeniem naszego dziecka zachowywania właściwego porządku w swoim pokoju. W takich sytuacjach z pomocą mogą nam przyjść kartonowe pudełka dostępne w Asport-Junior.

Nasze ozdobne pudełka kartonowe absolutnie nie są szare i nudne! Cechuje je bowiem bardzo bogata kolorystyka. Znakomicie pasują więc nie tylko do dziecięcego pokoju, ale także do wszystkich innych pomieszczeń w mieszkaniu. Niektóre pudełka posiadają ozdobne elementy graficzne. Wśród nich dominują oczywiście ciekawe, dziecięce nadruki. W kolorowych pudełkach można przechowywać nie tylko zabawki, ale także dziecięce ubrania czy buty oraz wszystkie inne gadżety, których nie chcesz trzymać w widocznym miejscu.

U nas znajdziesz pudełka kartonowe w różnych rozmiarach. Duże czy małe – wszystkie znajdą zastosowanie w pokoju Twojego dziecka. Część z nich wyposażona jest dodatkowo w uchwyty umieszczone po bokach. Znacznie ułatwiają one transport pudełka w inne miejsce. Nasze pudła ozdobne charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją. Mają również wzmocnione brzegi, dzięki czemu pudełko nie niszczy się podczas częstego wkładania i wyjmowania rzeczy. Całość pudełka pokryta jest natomiast trwałym lakierem, który chroni je przed zabrudzeniem. Kupując u nas ozdobne pudełka kartonowe nie musisz martwić się o ich wytrzymałość. Z pewnością będą Ci one służyły przez wiele lat.