Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rolki, wrotki » Akcesoria
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Rolki, wrotki > Akcesoria ZAPRASZAMY WKRÓTCE
W sklepie sportowym Asport-Junior zakupić można dodatkowe akcesoria przydatne podczas jazdy na rolkach lub na rowerze. Naszym klientom proponujemy wymienne hamulce do rolek. W początkowym etapie nauki jazdy hamulce są dzieciakom bardzo przydatne. Przy dłuższym użytkowaniu ulegają one jednak zniszczeniu i tracą swoje właściwości. Aby zagwarantować dziecku bezpieczną jazdę, w takich wypadkach należy wymienić hamulec na nowy model. Posiadamy hamulce pasujące praktycznie do wszystkich modeli rolek. Możesz je również zakupić w kilku wersjach kolorystycznych.

Ponadto, w naszej ofercie akcesoriów znalazły się łożyska do rolek. Różne parametry tych produktów pozwolą Ci wybrać rodzaj łożysk najbardziej pasujący do rolek Twojego dziecka. Podczas uprawiania sportu, warto pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Aby Twoje dziecko zawsze miało swobodny dostęp do wody, koniecznie zaopatrz go w jeden z dostępnych u nas bidonów dla dzieci. Zostały one skonstruowane tak, aby zapobiegać wylewaniu się zawartości na zewnątrz. Ustniki w bidonach ułatwiają natomiast dziecku spożywanie napoju.

Aby dziecko mogło swobodnie przenosić rolki, dobrze jest także zakupić dodatkowo specjalne torby do przenoszenia rolek. Z łatwością zmieści się w nich każdy model, a podręczny uchwyt sprawi, że ich transport nie będzie stanowił dla dziecka kłopotu. W ofercie akcesoriów znajdują się również wszelkiego rodzaju środki do konserwacji łożysk i kółek, które z pewnością polepszą sprawność Twojego sprzętu.