Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Inne sporty » Sporty walki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Dzieci bardzo kochają sporty walki, dlatego chętnie trenują takie aktywności jak judo czy karate. Te rodzaje sportu pozwalają dziecku już od najmłodszych lat nauczyć się kontroli nad swoim ciałem oraz opanować precyzję ruchów. Są więc znakomitym czynnikiem wspomagającym rozwój każdego malucha.

Aby jednak Twoje dziecko mogło swobodnie oddać się swojej ulubionej aktywności, potrzebuje do tego właściwego wyposażenia. Podstawę stanowi tu oczywiście odpowiednie kimono dziecięce. Stroje do judo czy karate różnią się między sobą. Odpowiedni ubiór do każdego z tych sportów znajdziesz w naszym sklepie. Posiadamy produkty w różnych fasonach i kolorach. Każdy z nich występuje również w kilku rozmiarach. Bez problemu wybierzesz więc u nas strój odpowiedni do warunków fizycznych Twojego dziecka.

Właściwym uzupełnieniem kimona jest pas w odpowiednim kolorze. Każdy z kolorów oznacza bowiem stopień zaawansowania poszczególnych użytkowników. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie kolory pasów do sportów walki. Ponadto, oferujemy Ci wiele innych przydatnych podczas treningu akcesoriów. Są to np. torby sportowe posiadające miejsce na cały ekwipunek, który dziecko musi zabrać ze sobą na trening.