Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Inne sporty » Tenis ziemny
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Inne sporty > Tenis ziemny ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Nauka gry w tenisa ziemnego to proces, który może potrwać nawet kilka lat. Dlatego warto oswajać dziecko z tą aktywnością tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Aby proces uczenia się przebiegał w możliwie jak najlepszy sposób, potrzebujemy do tego odpowiedniego sprzętu. Asortyment niezbędny Twojemu dziecku znajdziesz w sklepie Asport-Junior.

Posiadamy rakiety tenisowe idealne dla początkujących. Ich rozmiar przystosowany jest do możliwości najmłodszych użytkowników. Rakiety te posiadają ergonomiczną rączkę, która zapewnia dzieciom pewny chwyt. Starszym dzieciakom polecamy natomiast rakiety o standardowej długości rączki i większej główce. W naszej ofercie znajdują się również rakiety dla osób średnio i bardzo zaawansowanych w grze.

Istotne znaczenie w grze ma również jakość piłeczki tenisowej. Oferowane przez nas piłki wykonane są w większości z kauczuku połączonego z różnymi domieszkami. Warstwa zewnętrzna każdej z nich składa się natomiast z włókna szklanego. Materiał ten zapewnia piłce doskonałą wytrzymałość i dobre odbicie. Wszystkie oferowane przez nas piłki tenisowe możesz zakupić w zestawach. Czasami bywa również tak, że w skutek intensywnej gry uszkodzeniu ulega naciąg rakiety. Nowy naciąg bez problemu zakupisz w naszym sklepie. Nasze produkty posiadają różne wielkości oraz kolory. Ponadto, kupisz u nas również wiele innych akcesoriów, które uprzyjemnią grę w tenisa, np. opaskę sportową, która zapewnia doskonałą stabilizację nadgarstka podczas tenisowego treningu.