Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Inne sporty » Piłkarzyki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Inne sporty > Piłkarzyki ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Piłkarzyki stanowią kapitalną rozrywkę dla całej rodziny. Każde dziecko na pewno chętnie weźmie udział w tej zabawie. Piłkarzyki uczą spostrzegawczości oraz ćwiczą refleks. Są więc bardzo pomocne w trosce o prawidłowy rozwój naszej pociechy.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie piłkarzyki dla dzieci wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Nie zniszczą się zatem nawet podczas najbardziej emocjonującego meczu. Antypoślizgowe nakładki na rączki chronią przed ślizganiem się dłoni. Stoły do piłkarzyków posiadają również praktyczne otwory z tyłu bramek umożliwiające szybkie wyjęcie piłki po zdobyciu gola. Piłkarzyki zabezpieczone są gumowymi stoperami. Masywna konstrukcja zapewnia wysoką stabilność stołu. Nasze stoły do piłkarzyków bez problemu można dopasować do wzrostu graczy. Posiadają one bowiem regulowane nóżki, które umożliwiają ustawienie stołu na najbardziej optymalnej wysokości. Aby ułatwić liczenie punktów, większość stołów posiada manualne liczniki zdobytych bramek. W konstrukcji stołów przewidziano również miejsce do przechowywania napojów.

W naszym sklepie znajdziesz stoły do piłkarzyków w różnych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do możliwości technicznych Twojego mieszkania. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją na użytek domowy.