Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Inne sporty » Bilard
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Inne sporty > Bilard ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Kiedy pogoda za oknem nie dopisuje, warto zastanowić się jak zorganizować dziecku czas w domu. Choć dzieci przeważnie lubią deszcz, jego nadmiar może sprawić, że prędzej czy później zaczną się nudzić. Pomysłów na aktywne spędzenie czasu w mieszkaniu jest wiele. Jednym z nich jest gra w bilarda.

Nauka gry w tym przypadku jest bardzo prosta. Wystarczy kilka treningów, aby Twoje dziecko opanowało podstawy gry w bilarda. Dzięki niej nauczy się ono precyzji wykonywanych ruchów oraz celności. Wydaje Ci się zapewne, że stół do bilarda zajmie bardzo dużo miejsca w mieszkaniu. Bez obaw! Stoły bilardowe dostępne w Asport-Junior są bardzo kompaktowe. Dodatkowo posiadają możliwość bardzo szybkiego montażu. Jeżeli więc Twoje pociechy mają ochotę na grę w bilarda, stół można rozłożyć w zaledwie kilka minut. Po skończonej zabawie natomiast dzieciaki bez problemu poradzą sobie z jego demontażem.

Nasze stoły wykonane są z bardzo mocnych materiałów. Najczęściej jest to płyta MDF. Antypoślizgowe elementy zapewniają natomiast stabilność stołu podczas gry. W naszej ofercie znajdziesz również stoły 3 w 1. Produkty te służą do gry w bilarda, cymbergaja lub w piłkarzyki. W zależności od tego, na jaką zabawę Twoje dziecko ma aktualnie ochotę, wystarczy jedynie zmienić górną płytę stołu, a uzyskamy powierzchnię do przeprowadzenia każdej z wyżej wymienionych zabaw. Każdy z naszych produktów objęty jest gwarancją wyłącznie na użytek domowy.