Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Deskorolki » Waveboard
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Deskorolki > Waveboard ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Każde dziecko jeżdżące na deskorolce dojdzie kiedyś do takiego momentu, że klasyczna deskorolka przestanie spełniać jego oczekiwania. W takiej sytuacji warto rozważyć zakup nowego sprzętu. Sklep Asport-Junior wychodzi naprzeciw potrzebom Twojego dziecka i oferuje Ci deskorolki typu waveboard i longboard.

Wavebordy składają się z dwóch części. Każda z nich może poruszać się w zupełnie innym kierunku. Dwa osobne decki połączone są za pomocą drążka, a kółka mają możliwość obrotu o 360 stopni. Jazda na waveboardach przypomina pływanie na desce surfingowej lub jazdę na snowboardzie. Z tego względu czasami aktywność tego typu określa się mianem street surfingu. Wszystkie oferowane przez nas waveboardy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Polipropylen zapewnia desce dużą wytrzymałość. Dzięki niemu jest ona również bardzo lekka, dlatego dziecko nie będzie miało problemów z jej samodzielnym transportem.

Longboardy natomiast umożliwiają dziecku osiągnięcie znacznie większych prędkości niż te możliwe do rozwinięcia na tradycyjnej deskorolce dziecięcej. Używa się ich także do takich aktywności jak downhill, slalom lub jazda po wzniesieniach. Oferowane przez nas longboardy wykonane są z dobrej jakości drzewa, które zapewnia produktom wysoką trwałość. Standardem w longboardach jest również zastosowanie poliuretanowych kółek, które znakomicie sprawdzają się w jeździe po twardych nawierzchniach.

Wszystkie oferowane przez nas modele deskorolek posiadają ciekawą grafikę. Estetyczne zdobienia oraz atrakcyjne barwy z pewnością przypadną do gustu nawet najmłodszym użytkownikom.