Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Sporty drużynowe » Stopery
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Sporty drużynowe > Stopery ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Dzieci uwielbiają bić rekordy wszelkiego rodzaju. Dlatego też chętnie biorą udział w zawodach sportowych lub wydarzeniach, gdzie mogą rywalizować z innymi zawodnikami. Aby jednak mieć szansę na zwycięstwo należy poświęcić na treningi sporą ilość czasu. Osiągnięty przez dziecko wynik można sprawdzić na przykład za pomocą stopera.

W sklepie Asport-Junior znajdziecie szeroki wybór stoperów różnych marek. Wszystkie te produkty cechują się doskonałą dokładnością pomiaru. W większości przypadków wynosi ona 1/100 sec. Nasze stopery posiadają „pamięć” w której można przechowywać nawet do 100 pomiarów. Umożliwia to porównywanie zdobytych wyników i bieżące śledzenie postępów. Niektóre modele stoperów posiadają również możliwość pomiaru tzw. międzyczasu. Duże wyświetlacze posiadają od jednego do trzech wierszy. Dzięki temu wszystkie pomiary możemy sprawdzać jednocześnie lub kontrolować jedynie te dla nas najważniejsze. Dzięki podświetlanej tarczy stoperów można używać także po zmroku. Większość modeli posiada również timer oraz alarm.

Stopery dostępne w Asport-Junior posiadają różne kształty. Za pomocą dodatkowych elementów z łatwością przymocujemy jest do ręki lub zawiesimy na szyi. Nasze stopery są bardzo proste w użyciu. Posiadają wygodne przyciski, które ułatwiają dzieciom manewrowanie tym sprzętem. Każdy ze stoperów idealny jest zarówno dla dziecka, jak i dorosłego.