Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Odzież, obuwie » Odzież » Stroje plażowe
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Stroje plażowe to produkty przeznaczone dla dzieciaków, które spędzają czas na plaży. Piekące słońce może być bowiem bardzo szkodliwe dla skóry naszego malucha. Poparzenia słoneczne i ból głowy to tylko niektóre z negatywnych następstw długotrwałego przebywania na słońcu. Z kąpieli słonecznych nie trzeba jednak rezygnować.

Stroje plażowe dla dzieci zapewniają bowiem doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV. Do wyboru mamy całe komplety składające się z koszulki, spodenek oraz czapeczki. Koszulki posiadają krótki rękawek, chroniący skórę ramion. Czapki natomiast wyposażono w specjalną osłonę okrywającą kark dziecka. Każdy z tych elementów doskonale przylega do ciała dziecka, dając mu jednocześnie poczucie komfortu oraz swobodę ruchów. Każdy z nich można również zakupić osobno.

Wszystkie części strojów plażowych dla dzieci pasują do siebie kolorystycznie i posiadają ciekawe nadruki, które nadają całości wyjątkowy, dziecięcy charakter. Żywa kolorystyka z pewnością zachęci dziecko do noszenia takiego stroju. Stroje plażowe przeznaczone są dla dzieci, które raczej nie zamierzają pływać w wodzie, a jedynie chcą pobawić się na plaży. Dla dzieci, które chcą spędzać czas w morzu czy jeziorze polecamy zakup strojów kąpielowych.