Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Pokój dziecka » Pokój » Domki zabawowe
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Namioty bez wątpienia należą do zabawek, z których dzieci cieszą się najbardziej. Jest to bowiem przestrzeń, którą mogą same zagospodarować pod początku do końca. Domki do zabawy dostępne w Asport-Junior znakomicie sprawdzają się podczas zabaw w ogrodzie. Są one na tyle pojemne, że dziecko może korzystać z nich wspólnie z rówieśnikami. Domek zabawowy można zabrać ze sobą również na wakacje. Podczas upalnych dni dziecko schroni się w nim i nie będzie narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby takiego namiotu używać także w mieszkaniu. Nasze dziecko z łatwością zmieści w nim wszystkie ulubione zabawki. Jest on na tyle duży, iż można w nim zarówno spędzać czas na zabawie, jak i spać. Wszystkie domki do zabawy dla dzieci dostępne w naszym sklepie posiadają różne rozmiary. Są więc idealne zarówno dla mniejszych, jak i starszych dzieci. Poliestrowe wykonanie zapewnia trwałość ich użytkowania. Elementy odpowiadające za prawidłowe utrzymanie konstrukcji namiotu wykonano natomiast z PVC lub PP.

Namioty do zabawy dla dzieci, które oferujemy występują w kilku kształtach. Twojemu dziecku z pewnością spodoba się domek stworzony na wzór zamku lub iglo. Każdy nasz produkt został ozdobiony ciekawymi motywami z bajek, co sprawia, że jego użytkowanie będzie dla dziecka jeszcze przyjemniejsze. W ofercie naszego sklepu znajdują się również namioty z doczepianym tunelem. Takie rozwiązanie daje dziecku jeszcze więcej możliwości zabawy! Wszystkie domki zabawowe są bezpieczne dla naszych pociech i posiadają odpowiednie certyfikaty dopuszczające je do użytku.