Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Pokój dziecka » Pokój » Budziki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Pokój dziecka > Pokój > Budziki ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Większość z nas nie lubi dźwięku budzika. Oznacza on bowiem, że trzeba przerwać błogi sen, przywitać nowy dzień i stawić czoła kolejnym obowiązkom. Nasze dzieci z pewnością również nie lubią wstawać wcześnie do szkoły, ale jeśli podarujemy im wyjątkowy budzik dla dzieci, być może wstawanie zacznie im przychodzić o wiele łatwiej.

W sklepie Asport-Junior zakupić można tradycyjne modele dziecięcych budzików, które zostały ozdobione wizerunkami ulubionych przez dzieci postaci z bajek Disneya. Wszystkie nasze budziki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu stanowią one dodatkowo ciekawą ozdobę dziecięcego pokoju. Budziki dla dzieci pełnią również funkcję edukacyjną, gdyż duże wskazówki i cyfry ułatwią dziecku naukę odczytywania czasu.

Każdy budzik wyposażony jest w przełącznik alarmu oraz dwa pokrętła - do ustawiania czasu oraz godziny alarmu. Obudowa zegarka wykonana jest natomiast z bezpiecznych dla dziecka materiałów pokrytym antyalergicznym lakierem. Wszystkie modele budzików dla dzieci ozdobione są graficznymi wizerunkami bardzo lubianych przez dzieci bohaterów z bajek Disneya. Ciekawa kolorystyka z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Budziki z oferty naszego sklepu zasilane są bateriami 1xAA.