Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Sporty zimowe » Pokrowce
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Sport > Sporty zimowe > Pokrowce ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Wyprawa na narty powinna być dobrze zorganizowana. Narty to profesjonalny sprzęt sportowy dlatego już od najmłodszych lat powinniśmy uczyć dzieci aby dbały o własny sprzęt.

Pokrowce na narty z wytrzymałych materiałów pomogą w transporcie nart oraz zabezpieczą je przed wszelkimi uszkodzeniami. Pokrowce zostały od wewnątrz wyścielone miękkim materiałem, aby narty naszej pociechy były solidnie ochronione podczas transportu. Oczywiście do pokrowca wejdą nie tylko narty z wiązaniami, ale i wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak rękawiczki narciarskie czy gogle snowboardowe dla dzieci. Wygodny uchwyt pozwala na noszenie pokrowca zarówno w ręku jak i na ramieniu. Większość pokrowców na narty posiada specjalny identyfikator w którym można wpisać dane dziecka.

Asport-Junior ma w ofercie pokrowce zarówno na narty, jak i na deskę snowboardową. Wszystko po to by dostosować się do potrzeb Państwa i dzieci. Pokrowce na sprzęt to produkty naprawdę wysokiej jakości, wyprodukowane przede wszystkim przez firmę K2, amerykańskiego lidera w sprzedaży produktów sportowych.