Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Sport » Sporty zimowe » Kominiarki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
PRODUCENT
OPCJE
Kominiarki to jedna z części zimowego ubioru, która zapewnia naszym pociechom duży komfort cieplny. Przydają się one zarówno podczas jazdy na nartach, jak i podczas zimowych zabaw na śniegu. Dobra kominiarka zabezpiecza głowę i szyję przed niską temperaturą oraz podmuchami zimnego wiatru. Bardzo ważną zaletą kominiarki jest również fakt iż chroni ona usta dzieci przed przemarznięciem.

Decydując się na zakup kominiarki w naszym sklepie powinni Państwo zwrócić uwagę na wysokiej jakości materiały z jakich zostały one zrobione. Wszystkie kominiarki dla dzieci będą z pewnością odpowiednio dopasowane do głowy każdego dziecka. Są nie tylko ciepłe, ale i miękkie. Nie podrażniają także niezwykle wrażliwej skóry dziecka.

Kominiarki używane na stoku, jako dodatkowe ocieplenie kasku narciarskiego dla dziecka, powinny być na tyle cienkie, aby mogły swobodnie się pod nim zmieścić. W takim wypadku warto wybrać kominiarkę z materiału Dry Line, który znakomicie odprowadza pot z powierzchni ciała. Jeżeli zależy Państwu przede wszystkim na wysokiej izolacji cieplnej, proszę wybrać kominiarki z podwójną warstwą materiału.

Niektóre modele kominiarek posiadają specjalne membrany, które nie tylko chronią przed zimnem, ale i przed chłodnym wiatrem czy też mokrym śniegiem. Asport-Junior oferuje Państwu i Państwa pociechom kominiarki o klasycznej budowie, a także bardziej zaawansowane modele. Dużą popularnością cieszą się również modele z siateczkową tkaniną w okolicach nosa, co pozwala dzieciom na spokojne oddychanie podczas zimowych aktywności i zapobiega powstawaniu lodu na kominiarce.