Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Pokój dziecka » Gadżety » Piłki skaczące
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Pokój dziecka > Gadżety > Piłki skaczące ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Piłki do skakania to znakomity sposób na połączenie zabawy z aktywnością fizyczną. Użytkowanie tej piłki znakomicie rozwija bowiem u dziecka koordynację ruchową, poprawia gibkość mięśni oraz ich siłę. Ponadto, skakanie na piłce daje dzieciom olbrzymią radość i napełnia je pozytywną energią. Po ciężkim dniu w szkole pozwala natomiast odreagować negatywne emocje za pomocą najzdrowszego ze sposobów - ruchu!

W ofercie sklepu Asport-Junior znajdują się piłki w różnych rozmiarach. Dostępne są tutaj piłki przeznaczone już dla najmłodszych dzieci. Posiadają one niewielkie rozmiary oraz wygodny uchwyt, który pozwala dziecku na solidne trzymanie piłki. Starsze dzieci mogą natomiast sięgnąć po większe piłki, które posiadają uchwyt w postaci dwóch rogów.

Wszystkie oferowane przez nas piłki wykonane są z mocnych i trwałych materiałów. Produkty te są całkowicie bezpieczne dla dzieci i mogą być używane przez maluchy już od trzeciego roku życia. Każda piłka posiada również odpowiednie certyfikaty potwierdzające powyższe cechy. Dzieci bardzo kochają kolorowe zabawki. Dlatego też nasze piłki charakteryzują się niezwykle żywymi barwami. Aby piłki do skakania jeszcze bardziej podobały się najmłodszym, ozdobiono je wizerunkami postaci z bajek. W naszej ofercie znajdują się również piłki jednobarwne przeznaczone typowo do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Wszystkie nasze piłki do skakania przeznaczone są do użytku domowego.