Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Rowerki, rolki i pojazdy » Rolki, wrotki » Wrotki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Rowerki, rolki i pojazdy > Rolki, wrotki > Wrotki ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Prezentujemy Państwu ciekawy wybór wrotek. Wrotki dla dzieci to stabilniejsza wersja rolek i zwykle stosuje się je jako sprzęt na rozgrzewkę przed zakupem rolek. Wrotki dla dzieci pozwalają na szybką naukę jazdy z mniejszą ilością upadków. Stabilna jazda sprawia, że dzieci czują się pewnie.

Najprostszym modelem są wrotki dla dzieci doczepiane do buta. To małe wrotki, które z łatwością zmieszczą się w plecaku, ponieważ nie posiadają buta wewnętrznego. Wystarczy je tylko dopasować do buta malucha i już może on jeździć. Klasyczne czterokołowe wrotki dla dzieci zapewnią maluchom znakomitą rozrywkę. Stabilne zapięcia połączone ze sznurowaniem doskonale trzymają stopę dziecka podczas jazdy, chroniąc przed niepotrzebnymi urazami. Miękki but zabezpieczy nogę przed otarciami, dlatego jazda na wrotkach gwarantuje radość i relaks.

Wrotki dla dzieci 2w1 to absolutny hit! Jedna płoza może mieć dwa różne ustawienia kółek. Na początku nauki, dla zapewnienia stabilności oraz poczucia równowagi używa się ustawienia dwa kółka po bokach i jedno z przodu. Jeżeli dziecko opanuje już taki styl jazdy kółka można zamienić miejscami i wrotki zmienią się w rolki. Większość wrotek dostępnych na naszej stronie ma możliwość regulacji rozmiaru. Dzięki temu maluchy mogą cieszyć się jazdą przez kilka sezonów, bo wrotka „rośnie wraz z dzieckiem”.

Specjalnie dla małych miłośników ruchu przygotowaliśmy zestawy w praktycznym plecaczku. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego do wrotek dołączono ochraniacze na łokcie, kolana i nadgarstki oraz kask zabezpieczający przed urazem. Wszystkie wrotki dla dzieci są dostępne zarówno w wersjach dla dziewcząt, jak i dla chłopców. Ich niepowtarzalny design sprawia, że wyglądają one naprawdę niesamowicie.