Bezpieczeństwo Płatności Dostawa O sklepie Pomoc Kontakt
KOSZYK Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00
Twoje konto
Jesteś tutaj: Asport-Junior.pl » Odzież, obuwie » Obuwie » Suszarki do butów
OPCJE PRZEGLĄDANIA
CENA
OPCJE
PRZEPRASZAMY Chwilowy brak produktów dla kategorii Odzież, obuwie > Obuwie > Suszarki do butów ZAPRASZAMY WKRÓTCE
Suszarki do butów to gadżet, który powinien mieć w szafie każdy rodzic. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób wysuszymy obuwie dziecka. Jak wiadomo, najwięcej frajdy sprawia dzieciakom zabawa w śniegu lub chodzenie po kałużach. Takie zabawy na dłuższą metę prowadzą do przemoczenia obuwia.

Działanie suszarki polega na osuszeniu wewnętrznej części obuwia. Wystarczy, że zostawimy taką suszarkę w bucie na całą noc, a następnego dnia nasze dziecko założy na nogi suche i świeże obuwie. Oferowane przez nas suszarki przeznaczone są do całorocznego użytku. Można je stosować do każdego rodzaju obuwia, gdyż są one bezpieczne dla wszystkich rodzajów materiału. Suszarki posiadają również dosyć długi kabel, dlatego bez problemu można używać ich także do osuszania wysokiego obuwia lub butów narciarskich.

Nasze dzieci często zmagają się z różnymi alergiami skóry. Niektóre dolegliwości mogą być spowodowane niedostatecznym wysuszeniem obuwia. Zastosowanie suszarki do butów pozwoli ochronić Twoje dziecko przed przykrymi dolegliwościami dermatologicznymi.Każda suszarka nagrzewa się do temperatury około pięćdziesięciu stopni. W trosce o bezpieczeństwo nasze i naszych pociech w suszarkach zamontowano miniaturowe termostaty, które ochronią nas przed przypadkowym poparzeniem się.

W czasie zabaw naszego dziecka na śniegu, przemoczeniu ulegają również dziecięce czapki i rękawiczki. Aby szybko wysuszyć te części garderoby, można sięgnąć po oferowaną przez nas grzałkę do butów. Jej działanie nie niszczy materiału tych akcesoriów i sprawi, że już po kilku godzinach, dziecko znów będzie mogło je założyć.