Trendy prezentowe 2017 – co kupić swojemu dziecku?

Dzieci z największą niecierpliwością czekają na dni świąteczne – mając na myśli zwłaszcza magiczną chwilę, gdy będzie można rozpakować czekające pod choinką prezenty. Oferta sklepów z zabawkami i akcesoriami dla dzieci dobitnie podkreśla, że to właśnie najmłodsi są tą grupą obdarowywanych co roku szczęśliwców, która może liczyć na najbardziej niezwykłe upominki.

Prezent dla dziecka – zakupowe wyzwanie

Jak co roku, także sezon świąteczny 2017 obfituje w interesujące modele zabawek i gadżetów, które mogą wywołać uśmiech na twarzach maluchów. Wśród tegorocznych propozycji dla najmłodszych brzdąców znajduje się między innymi bawełniane tipi – miękka i lekka konstrukcja o kształcie ostrosłupa, która z powodzeniem posłuży dziecku za bezpieczny kącik do zabaw, schronienie idealne na krótką drzemkę czy zabawę z ulubionymi przytulankami.

Nieco większe dzieci można ucieszyć interesującym gadżetem, jakim jest parasolka przeciwdeszczowa. Jej niezwykłość polega zaś na tym, że dziecko może samo dowolnie ją pokolorować, za pomocą niezmywalnych mazaków. Jeszcze większe dzieci z zainteresowaniem zajmą się zaś niedużymi robotami, które można dowolnie, samodzielnie programować – co według producentów ma uczyć dziecko logicznego myślenia i przygotowywać je do zetknięcia się ze wszechobecną we współczesnym świecie technologią.

Łyżwy regulowane, hokejowe, dziecięce VERSO ICE BLUE Tempish Łyżwy regulowane,
hokejowe, dziecięce
VERSO ICE BLUE
Tempish
209.00 zł
119.00 zł
Łyżwy regulowane, hokejowe, dziecięce VERSO ICE RED Tempish Łyżwy regulowane,
hokejowe, dziecięce
VERSO ICE RED
Tempish
209.00 zł
119.00 zł

Idealny prezent dla dziecka to oczywiście umowna formuła, która w przypadku każdego dziecka będzie realizowana przez inne przedmioty – również dlatego asortyment zabawek jest tak barwny i różnorodny. Wybór konkretnego przedmiotu powinien być zawsze podyktowany przede wszystkim tym, jakie usposobienie i zainteresowania ma dany maluch. Warto wspomnieć, że od lat nie wychodzą z mody zestawy klocków Lego, które wciągają do zabawy kolejne pokolenia dzieci. Rozpoczętą kolekcję klocków można wciąż powiększać o nowe zestawy, bogate w interesujące czy przydatne części. Najnowsze zestawy klocków Lego, dedykowane zwłaszcza chłopcom, wiążą się tematycznie z filmową serią „Gwiezdnych Wojen”, która ponownie odżywa na kinowych ekranach. Z kolei w przygotowywanej z myślą o dziewczynkach serii Lego Friends nowością jest zestaw umożliwiający skonstruowanie studia fotograficznego.

Udostępnij wpis na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *