Nosidełko Isenzo – kiedy może się przydać?

Trzeba przyznać, że wynalazek nosidełka zrewolucjonizował świat młodych rodziców. Dzięki temu pomysłowemu akcesorium stało się bowiem jasne, że obecność dziecka można uwzględniać także w bardziej niestandardowych okolicznościach. Sprzęty zapewniające też małym pasażerom wygodę fotelika, udogodnienia w postaci ochrony przed słońcem i deszczem, czy funkcjonalność w postaci kieszonek z podręcznymi, potrzebnymi rzeczami, właściwie na stałe weszły już do asortymentu dziecięcej wyprawki. Ale zastosowań nosidełek turystycznych jest więcej, niż mogłoby się wydawać.

Nosidełko Isenzo – także na spotkanie z miejską dżunglą

Myśląc o nosidełku, większość z konsumentów myśli o pomocy, która jest gadżetem wykorzystywanym przez bardzo aktywnych, chętnie podróżujących, młodych rodziców – którzy nie chcą rezygnować ze swojego życiowego hobby, a także zachęcić dziecko do pokochania tej formy spędzania wolnego czasu, jaką jest wędrowanie po turystycznych szlakach. Niektórym osobom określenie „nosidełko turystyczne” sugeruje, że taki sprzęt ma dosyć wąskie zastosowanie, jako sposób na zabranie dziecka w długą podróż na raczej obcym terenie. Tymczasem nosidełko Isenzo to produkt, który przyjdzie z pomocą każdemu rodzicowi, który musi lub chce aktywnie spędzić dzień z maluszkiem w przestrzeni miejskiej dżungli.

Idea, stojąca u początków wynalazku jakim jest każdego rodzaju nosidełko dziecięce, jest taka by umożliwić rodzicowi noszenie dziecka ze sobą, bez tradycyjnego angażowania całych ramion do tego, by nosić dziecko na rękach. Nosidełko turystyczne na przykład, to konstrukcja łącząca w sobie cechy wygodnego fotelika dziecięcego i plecaka na stelażu – bo maluch umieszczony w wygodnym siedzisku, jest niesiony przez rodzica, który zakłada owe nosidełko jak masywny plecak, dzięki:

  • szelkom
  • specjalnie zaprojektowanym pasom.

Choć rzeczywiście pierwszym przeznaczeniem takiego nosidełka jest asystowanie w rodzinnych wyprawach w nieznane, także codzienność przynosi wiele okazji do tego, by z powodzeniem użytkować pomoc tego rodzaju. Jako przykład wystarczy podać chociażby intensywny dzień w centrum miasta – poruszając się z dzieckiem umieszczonym w nosidełku, można sprawnie pokonać trasę wiodącą przez wiele budynków publicznych, w których niewygodnie jest się poruszanie się z wózkiem.

Udostępnij wpis na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *